Mobilné telefóny Samsung

V sekcii Mobilné telefóny Samsung nájdete širokú ponuku telefónov Samsung. Nakupujte na splátky s nulovou prirážkou alebo dopravou zadarmo. Medzi najnovšie produkty patria Samsung Galaxy S24, Galaxy S23 a Galaxy S22. Vyberte si svoj nový smartfón a užite si špičkový výkon, kvalitný fotoaparát a elegantný dizajn. 📱🌟

Samsung Galaxy S24 je vybavený 50 Mpx hlavným fotoaparátom, 12 Mpx ultraširokouhlým fotoaparátom a 10 Mpx teleobjektívom s 3-násobným optickým priblížením, 8 GB RAM . Vďaka 4 000 mAh batérii a 50W nabíjaniu je bezpečne pripravený na celodenné používanie.

Samsung Galaxy S23 má 50MP hlavný fotoaparát, 12MP ultraširokouhlý fotoaparát a 10MP teleobjektív s 3x optickým priblížením.

Samsung Galaxy S22 má 50MP širokouhlý fotoaparát, 12MP ultraširokouhlý fotoaparát a 10MP teleobjektív s 3x optickým priblížením.

Okrem týchto modelov si pozrite aj Samsung Galaxy A a Samsung Galaxy Z. Rad Galaxy S je zameraný na náročných používateľov. Na druhej strane, rad Galaxy A je strednej triedy a podobne ako základný model Samsung Galaxy A14 alebo modernizovaný Samsung Galaxy A54. Rozdiel medzi nimi spočíva aj v materiáli puzdra a niektorých špecifikáciách. Modely Galaxy S majú sklenené a hliníkové telo, zatiaľ čo modely Galaxy A sú vyrobené z plastu


Vyberte si svoj Samsung Galaxy.🚀🛒

Zobrazit více