QLED televízory

Televízory QLED sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť dokonalý obraz plný farieb, detailov a kontrastu. Televízory QLED využívajú špeciálnu vrstvu vysoko odolných kvantových bodov na zlepšenie kvality obrazu. Túto vrstvu dopĺňajú špeciálne modré LED svetlá. Televízory QLED majú niekoľko výhod, ktoré oceníte pri sledovaní obľúbených relácií, filmov alebo hier. Medzi ne patrí napr:

Vysoké rozlíšenie - televízory QLED podporujú rozlíšenia 4K (3840 x 2160 pixelov) a 8K (7680 x 4320 pixelov), ktoré ponúkajú štyrikrát a 16-krát viac detailov ako bežné rozlíšenie Full HD (1920 x 1080 pixelov). Vďaka tomu uvidíte každý pixel, každú textúru a každý odtieň obrazu.

Široký farebný gamut - televízory QLED dokážu zobraziť viac odtieňov farieb ako bežné televízory LED. Vďaka kvantovým bodom, ktoré reagujú na rôzne vlnové dĺžky svetla, sú farby bohatšie, živšie a vernejšie realite. Televízory QLED dosahujú až 100 % farebný objem, čo znamená, že zobrazujú všetky farby, ktoré ľudské oko dokáže rozlíšiť.

Vysoký jas a kontrast - televízory QLED majú zďaleka najvyššiu svietivosť zo všetkých technológií. To znamená, že obraz je jasný a viditeľný aj v dobre osvetlenej miestnosti alebo na priamom slnečnom svetle. Televízory QLED sú navyše vybavené technológiou Direct Full Array, ktorá umožňuje lokálne stlmiť podsvietenie podľa potreby. Tým sa zvyšuje kontrast medzi tmavými a svetlými oblasťami obrazu a zlepšuje sa reprodukcia čiernej farby.

Skvelé pozorovacie uhly - Televízory QLED ponúkajú široké pozorovacie uhly, vďaka ktorým zostáva obraz ostrý, farebný a kontrastný aj pri pohľade zboku. Televízor si tak môžete vychutnať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti bez straty kvality obrazu.

Dlhšia životnosť - Televízory QLED majú dlhšiu životnosť ako televízory OLED, pretože nedochádza k problémom s vypálením pixelov. To znamená, že kvalita obrazu zostane rovnaká aj po dlhšom používaní. Televízory QLED sú tiež odolnejšie voči vlhkosti, prachu a teplotným výkyvom.

Televízory QLED ponúkame v rôznych značkách, modeloch, cenových reláciách a dizajnoch, aby sme splnili vaše potreby a želania. Či už hľadáte televízor do obývačky, spálne, kuchyne alebo kancelárie, určite pre vás máme ten správny. A čo je najlepšie, všetky televízory QLED sú na splátky s nulovým navýšením, takže si môžete dopriať kvalitný televízor bez toho, aby ste museli platiť majland.

Zobrazit viac