Tovar s úrokom 0% - ROMO

Vitajte na Bezvasplatky.sk, vašom jedinečnom trhovisku s najnovšími a najlepšími produktmi na trhu, ktoré si môžete zakúpiť s 0 % úrokom bez navýšenia!

Ponúkame široký sortiment mobilných telefónov popredných značiek, ako sú iPhone, Samsung, Xiaomi, Google Pixel a Honor, vrátane použitých modelov. Pre tých, ktorí hľadajú tablety, ponúkame Galaxy Tab S a A série, Xiaomi pad, Lenovo Tab a iPad.

Pre milovníkov techniky máme smart hodinky Galaxy Watch, Apple Watch, Garmin, hodinky Xiaomi a notebooky značiek ako Apple MacBook, HP, Dell, Lenovo, Asus, Acer, MSI, ako aj použité notebooky.

Ak ste nadšencom elektroniky, určite si pozrite našu ponuku projektorov, laserových a multifunkčných tlačiarní, grafických kariet, pevných diskov, herných konzol a virtuálnej reality.

Pre domácnosť ponúkame práčky a sušičky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, kávovary a elektrické náradie do dielne a záhrady. Pre športových nadšencov ponúkame elektrobicykle, horské bicykle, cestné bicykle, detské bicykle, kolobežky, elektrické kolobežky, trampolíny a ďalšie vybavenie pre zimné a letné športy.

A to nie je všetko! Ponúkame aj záhradný nábytok, pohovky, elektrické motorky a trojkolky, grily, bazény a mnoho ďalších produktov.

A čo je najlepšie? Všetky tieto produkty môžete získať na splátky bez navýšenia pomocou Home Credit. Tak prečo čakať? Začnite nakupovať ešte dnes!

-83% Splátky za nulu
ROMO C46

ROMO C46

od € 30 / mes.
Cena produktu € 179
domoss.sk
-83% Splátky za nulu
ROMO R 190.1

ROMO R 190.1

od € 41 / mes.
Cena produktu € 246,69
domoss.sk
-83% Splátky za nulu
Romo RC 390

Romo RC 390

od € 62 / mes.
Cena produktu € 369
domoss.sk